10.03.2022
14:00 - 15:00
Salon 1

KURS-1 Akan Kulak

İsmail Topçu (Turkey) (14:00 - 15:00)
Salon 2

KURS-2 Adım Adım Stapedektomi

Osman Nuri Özgirgin (Turkey) (14:00 - 15:00)
Salon 3

KURS-3 İşitme Cihazı Uygulamaları

Bülent Şerbetçioğlu (Turkey) (14:00 - 15:00)
10.03.2022
15:00 - 16:00
Salon 1

KURS-4 Retraksiyon Cepleri ve Tedavisi

Onur Çelik (Turkey) (15:00 - 16:00)
Gökçe Tanyeri Toker (Turkey) (15:00 - 16:00)
Salon 2

KURS-5 Vestibüler Hastalıkların Değerlendirilmesi

Levent Naci Özlüoğlu (Turkey) (15:00 - 16:00)
Salon 3

KURS-6 Adım Adım Koklear İmplant Cerrahisi

Fazıl Necdet Ardıç (Turkey) (15:00 - 16:00)
10.03.2022
16:00 - 17:00
Salon 1

KURS-7 Mastoid Cerrahisi Temel Teknik ve Varyasyonlar

Tayfun Kirazlı (Turkey) (16:00 - 17:00)
Salon 2

KURS-8 Fasiyal paralizide hasta değerlendirmesi

Şinasi Yalçın (Turkey) (16:00 - 17:00)
Salon 3

KURS-9 Vestibüler Rehabilitasyon

Fazıl Necdet Ardıç (Turkey) (16:00 - 17:00)
Songül Aksoy (Turkey) (16:00 - 17:00)
10.03.2022
17:00 - 18:00
Salon 1

Ara

Salon 2

Ara

Salon 3

Ara

10.03.2022
18:00 - 18:30
Salon 1

AÇILIŞ KONFERANSI

Yapay Zeka Cem Say (Turkey) (18:00 - 18:30)
10.03.2022
18:30 - 19:00
Salon 1

AÇILIŞ TÖRENİ

10.03.2022
19:00 - 21:00
Salon 1

Akşam Yemeği

11.03.2022
08:00 - 08:50
Salon 1

SERBEST BİLDİRİLER-1

*Moderator : Orhan Yılmaz (Turkey)
OP-14 ÇOCUKLARDA AKUT OTİTİS MEDİA KOMPLİKASYONU VE YÖNETİMİ. Ebru Özer Öztürk (08:00 - 08:50)
OP-18 MİRİNGOPLASTİDE İŞARETLENMİŞ TEMPORAL ADELE FASYA GREFTİ KULLANIMI. Cevat Uçar (Turkey) (08:00 - 08:50)
OP-20 DERİN BEYİN STİMULASYONUNUN OTON ROLOJİK ETKİLERİ. Ahmet Hakan Ekmekçi (Turkey) (08:00 - 08:50)
Salon 2

SERBEST BİLDİRİLER-2

*Moderator : Burak Ülkümen (Turkey)
OP-05 MULTIPLE SKLEROZ HASTALIĞINDA GENİŞ BAND TİMPANOMETRİ BULGULARI. Esra Kavaz (Turkey) (08:00 - 08:50)
OP-06 KRONİK OTİTİS MEDİA HASTALARINDA VİDEO HEAD İMPULSE VE SUPPRESSİON HEAD İMPULSE TESTİ Sami Aktaş (Turkey) (08:00 - 08:50)
OP-07 NASAL SEPTAL DEVİASYONDA GENİŞBANT İMMİTANSMETRİ BULGULARI Nilüfer Bal (Turkey) (08:00 - 08:50)
Salon 3

SERBEST BİLDİRİLER-3

*Moderator : Uzdan Uz (Turkey)
OP-15 STAPES CERRAHİSİNDE NADİR BİR KOMPLİKASYON: GUSHER. Tankut Uzun (08:00 - 08:50)
OP-17 TEK TARAFLI KRONİK S P RATİF OTİTİS MEDİA HASTALARINDA KOKLEAR FONKSİYONUN DEĞERLENDİRİLMESİ. Fakih Cihat Eravcı (08:00 - 08:50)
GÜRÜLTÜYE BAĞLI İŞİTME KAYBINDA ASTAKSANTİNİN KORUYUCU ROLÜ İlda Tanrısever (Turkey) (08:00 - 08:50)
OP 21-MİGREN HASTALARININ GÖRSEL KESKİNLİK TESTİ İLE DEĞERLENDİRİLMESİ. Gülin Gökçen Kesici (08:00 - 08:50)
OP-23 KOKLEAR İMPLANT CERRAHİSİNDE FARKLI DEKSAMETAZON UYGULAMALARININ KOKLEANIN ELEKTRİKSEL UYARIMINA ETKİSİ: ÖN SONUÇLAR. Gökçe Aydemir (08:00 - 08:50)
11.03.2022
09:00 - 10:15
Salon 1

PANEL-1 Timpanomastoid Cerrahi

*Oturum Başkanı : Hatice Seyra Erbek (Turkey)
*Moderator : Şinasi Yalçın (Turkey)
Cem Uzun (Turkey) (09:00 - 10:15)
Muhammed Dağkıran (Turkey) (09:00 - 10:15)
Yüksel Olgun (Turkey) (09:00 - 10:15)
İsmail Yılmaz (Turkey) (09:00 - 10:15)
Salon 2

PANEL-2 Fasiyal Sinir-Güncel

*Oturum Başkanı : Levent Naci Özlüoğlu (Turkey)
*Moderator : Nazım Korkut (Turkey)
Onur Çelik (Turkey) (09:00 - 10:15)
Yavuz Uyar (Turkey) (09:00 - 10:15)
Kadir Serkan Orhan (Turkey) (09:00 - 10:15)
Hakan Tutar (Turkey) (09:00 - 10:15)
Salon 3

PANEL-3 Koklear Implant Cerrahisinde Komplikasyonlardan Kaçınma

*Oturum Başkanı : Özgür Yiğit (Turkey)
*Moderator : Armağan İncesulu (Turkey)
Turgut Karlıdağ (Turkey) (09:00 - 10:15)
Bülent Satar (Turkey) (09:00 - 10:15)
Erkan Vuralkan (Turkey) (09:00 - 10:15)
Ülkü Tuncer (Turkey) (09:00 - 10:15)
11.03.2022
10:15 - 10:45
Salon 1

ABBOTT UYDU SEMPOZYUMU - Vestibüler Hastalıklara Yaklaşım ve Betahistinin Tedavideki Rolü

Vestibüler Hastalıklara Yaklaşım ve Betahistinin Tedavideki Rolü Osman Nuri Özgirgin (Turkey) (10:15 - 10:45)
Vestibüler Hastalıklara Yaklaşım ve Betahistinin Tedavideki Rolü Mete Kıroğlu (Turkey) (10:15 - 10:45)
11.03.2022
10:45 - 11:15
Salon 1

Kahve Arası

Salon 2

Kahve Arası

Salon 3

Kahve Arası

11.03.2022
11:15 - 11:30
Salon 1

KONFERANS-1 Timpanoplasti – Faydalı İpuçları

*Oturum Başkanı : R. Mehmet Ada (Turkey)
Tayfun Kirazlı (Turkey) (11:15 - 11:30)
Salon 2

KONFERANS-2 Ani İşitme Kaybı – Yeni Ne Var?

*Oturum Başkanı : Ülkü Tuncer (Turkey)
Onur Odabaşı (Turkey) (11:15 - 11:30)
Salon 3

KONFERANS-3 İşitsel Implantlarda Objektif Ölçümler: Kokleadan Kortekse

*Oturum Başkanı : Yüksel Olgun (Turkey)
Ayça Ciprut (Turkey) (11:15 - 11:30)
11.03.2022
11:30 - 11:45
Salon 1

KONFERANS-6 Kemik Yolu Implantları Neden Az Kullanıyoruz?

*Oturum Başkanı : Yüksel Olgun (Turkey)
Fazıl Necdet Ardıç (Turkey) (11:30 - 11:45)
Salon 2

KONFERANS-4 Kulak Zarı Epitelyal Rejenerasyonu

*Oturum Başkanı : R. Mehmet Ada (Turkey)
Ediz Yorgancılar (Turkey) (11:15 - 11:45)
Salon 3

KONFERANS-5 Endolenfatik Kese ve Meniere Hastalığı

*Oturum Başkanı : Ülkü Tuncer (Turkey)
Osman Nuri Özgirgin (Turkey) (11:30 - 11:45)
11.03.2022
11:45 - 12:45
Salon 1

YUVARLAK MASA-1-Orta Kulak Mekaniği

*Oturum Başkanı : R. Mehmet Ada (Turkey)
*Moderator : Enis Alpin Güneri (Turkey)
Mahmut Tayyar Kalcıoğlu (Turkey) (11:45 - 12:45)
Ali Özdek (Turkey) (11:45 - 12:45)
Ömer Afşın Özmen (Turkey) (11:45 - 12:45)
Salon 2

YUVARLAK MASA-2 Otitli Hastalarda (Efüzyonlu otit, Kronik otit, Kolesteatoma) Koklear Implant Cerrahisi

*Oturum Başkanı : Ülkü Tuncer (Turkey)
*Moderator : Turgut Karlıdağ (Turkey)
Müzeyyen Yıldırım Baylan (Turkey) (11:45 - 12:45)
Abdullah Dalgıç (Turkey) (11:45 - 12:45)
Hüseyin Dere (Turkey) (11:45 - 12:45)
Salon 3

YUVARLAK MASA-3 Kulak Çınlaması Güncel Tedavi

*Moderator : Hatice Seyra Erbek (Turkey)
Ahmet Ataş (Turkey) (11:45 - 12:45)
Songül Aksoy (Turkey) (11:45 - 12:45)
Bülent Şerbetçioğlu (Turkey) (11:45 - 12:45)
11.03.2022
12:45 - 13:30
Salon 1

Öğle Yemeği

11.03.2022
13:30 - 14:15
Salon 1

KARŞIT GÖRÜŞ-1 Tuba Östaki Disfonksiyonu

*Oturum Başkanı : Şinasi Yalçın (Turkey)
*Tartıştırıcı : Osman Nuri Özgirgin (Turkey)
Çağlar Batman (Turkey) (13:30 - 14:15)
R. Mehmet Ada (Turkey) (13:30 - 14:15)
Salon 2

KARŞIT GÖRÜŞ-2 Mikroskop-Endoskop-Ekzoskop

*Oturum Başkanı : Abdullah Dalgıç (Turkey)
*Tartıştırıcı : Mehmet Koyuncu (Turkey)
Osman Nuri Özgirgin (Turkey) (13:30 - 14:15)
Enis Alpin Güneri (Turkey) (13:30 - 14:15)
Salon 3

KARŞIT GÖRÜŞ-3 Kemik İletimli Implantlarda Aktif/ Pasif Uyarı

*Oturum Başkanı : Ayça Ciprut (Turkey)
*Tartıştırıcı : Mete İşeri (Turkey)
Deniz Tuna Edizer (Turkey) (13:30 - 14:15)
Erkan Karataş (Turkey) (13:30 - 14:15)
11.03.2022
14:15 - 14:45
Salon 1

MEDEL UYDU SEMPOZYUMU - Medel Ömür Boyu Garanti

*Moderator : Müzeyyen Yıldırım Baylan (Turkey)
Özgür Yiğit (Turkey) (14:15 - 14:45)
Levent Olgun (Turkey) (14:15 - 14:45)
Mahmut Tayyar Kalcıoğlu (Turkey) (14:15 - 14:45)
Muzaffer Kanlikama (Turkey) (14:15 - 14:45)
Özgür Sürmelioğlu (Turkey) (14:15 - 14:45)
Müzeyyen Yıldırım Baylan (Turkey) (14:15 - 14:45)
Muammer Gültekin (Turkey) (14:15 - 14:45)
11.03.2022
14:45 - 15:15
Salon 1

Kahve arası

Salon 2

Kahve Arası

Salon 3

Kahve Arası

11.03.2022
15:15 - 15:30
Salon 1

KONFERANS-7 Orta Kulak Cerrahisinde Lazerler

*Oturum Başkanı : Onur Çelik (Turkey)
Nazım Korkut (Turkey) (15:15 - 15:30)
Salon 2

KONFERANS-8 Petröz Kolesteatom

*Oturum Başkanı : Ülkü Tuncer (Turkey)
Bülent Satar (Turkey) (15:15 - 15:30)
Salon 3

KONFERANS-9 Beyinsapı Implant

*Oturum Başkanı : Tayfun Kirazlı (Turkey)
Levent Sennaroğlu (Turkey) (15:15 - 15:30)
11.03.2022
15:30 - 15:45
Salon 1

KONFERANS-10 Glomus Tümörleri

*Oturum Başkanı : Onur Çelik (Turkey)
Derya Ümit Talas (Turkey) (15:30 - 15:45)
Salon 2

KONFERANS-11 Kronik Vestibüler Sendromlar

*Oturum Başkanı : Ülkü Tuncer (Turkey)
Burak Ömür Çakır (Turkey) (15:30 - 15:45)
Salon 3

KONFERANS-12 İşitme Kaybında Erken Tanı- Gerçekleşiyor mu?

*Oturum Başkanı : Tayfun Kirazlı (Turkey)
Çağıl Gökdoğan (Turkey) (15:30 - 15:45)
11.03.2022
15:45 - 16:15
Salon 1

STORZ UYDU SEMPOZYUMU - Kulak Cerrahisinde 3 Boyutlu Görüntüleme Teknikleri

Kulak Cerrahisinde 3 Boyutlu Görüntüleme Teknikleri Osman Nuri Özgirgin (Turkey) (15:45 - 16:15)
11.03.2022
16:15 - 16:30
Salon 1

Çay Molası

Salon 2

Çay Molası

Salon 3

Çay Molası

11.03.2022
16:30 - 17:45
Salon 1

PANEL-4 Orta Kulak Ventilasyonu

*Oturum Başkanı : Nazım Korkut (Turkey)
*Moderator : R. Mehmet Ada (Turkey)
İsmet Bayramoğlu (Turkey) (16:30 - 17:45)
Özgür Sürmelioğlu (Turkey) (16:30 - 17:45)
Burak Ülkümen (Turkey) (16:30 - 17:45)
Emine Demir (Turkey) (16:30 - 17:45)
Salon 2

PANEL-5 Otoimmün İç Kulak Hastalığı

*Oturum Başkanı : Osman Nuri Özgirgin (Turkey)
*Moderator : Levent Naci Özlüoğlu (Turkey)
Onur Odabaşı (Turkey) (16:30 - 17:45)
Mehmet Koyuncu (Turkey) (16:30 - 17:45)
Hatice Seyra Erbek (Turkey) (16:30 - 17:45)
Mehti Şalvız (Turkey) (16:30 - 17:45)
Salon 3

PANEL-6 Yaşlı Populasyonda Koklear Implantasyon

*Oturum Başkanı : Fazıl Necdet Ardıç (Turkey)
*Moderator : Muzaffer Kanlikama (Turkey)
Ahmet Ataş (Turkey) (16:30 - 17:45)
Günay Kırkım (Turkey) (16:30 - 17:45)
Şenay Altınyay (16:30 - 17:45)
Ülkü Tuncer (Turkey) (16:30 - 17:45)
12.03.2022
08:00 - 08:50
Salon 1

SERBEST BİLDİRİLER-4

*Moderator : Mehmet Akdağ (Turkey)
OP-09 BİMODAL KOKLEAR İMPLANT KULLANICILARINDA, SİNYAL İŞLEME ZAMAN SENKRONİZASYONUNUN GÜRÜLTÜDE KONUŞMAYI AYIRT ETMEYE ETKİSİ. Esat Alkaya (Turkey) (08:00 - 08:50)
OP-10 AMİKASİNE BAĞLI OLUŞAN OTOTOKSİSİTEDE DEKSMEDETOMİDİNİN ETKİSİNİN ODYOLOJİK OLARAK İNCELENMESİ. Asuman Feda Bayrak (Turkey) (08:00 - 08:50)
OP-11 KİSTİK FİBROZİS TANILI HASTALARDA ODYOLOJİK BULGULAR. Ayça Ciprut (Turkey) (08:00 - 08:50)
Salon 2

SERBEST BİLDİRİLER-5

*Moderator : Özgür Sürmelioğlu (Turkey)
OP-22 OTOLOJİK CERRAHİ SONRASI DIŞ KULAK YOLUNDAN ALINAN SPONGOSTAN ÖRNEKLERİNİN MİKROBİYOLOJİK ANALİZİ Mert Cemal Gökgöz (Turkey) (08:00 - 08:50)
OP-26 BELL PARALİZİSİ HASTALARINDA YAŞIN NİHAİ İYİLEŞME ÜZERİNE ETKİSİ. Burak Ülkümen (Turkey) (08:00 - 08:50)
OP-27 TİP-1 TİMPANOPLASTİLERDE GREFT TİPİNİN FONKSİYONEL BAŞARI ÜZERİNE ETKİSİ. Burak Ülkümen (Turkey) (08:00 - 08:50)
OP-29 İNKUS UZUN KOL DEFEKTLERİNDE FARKLI REKOSTRÜKSİYON YÖNTEMLERİNİN FONKSİYONEL AÇIDAN KARŞILAŞTIRILMASI. Burak Ülkümen (Turkey) (08:00 - 08:50)
Salon 3

SERBEST BİLDİRİLER-6

*Moderator : Nihat Susaman (Turkey)
OP-03 HAFİF SEMPTOMATİK HASTALARDA COVİD-19’UN VESTİBUOLOOKÜLER SİSTEM ÜZERİNE ETKİSİ. Özge Gedik (08:00 - 08:50)
FARKLI STRES ŞARTLARININ 3D SANAL  ÖZNEL GÖRSEL DİKEY SİSTEMİ  ÖLÇÜMLERİNE ETKİSİ: STANDARDİZASYON ÇALIŞMASI Ulaş Metin (Turkey) (08:00 - 08:50)
OP-28 AKUSTİK NÖRİNOM OLGULARIMIZIN ODYOLOJİK VE KLİNİK BULGULARI Mehmet Birinci (08:00 - 08:50)
12.03.2022
08:50 - 10:15
Salon 1

PANEL-7 Attik ve Mezotimpanik Kolesteatomalar

*Oturum Başkanı : Şinasi Yalçın (Turkey)
*Moderator : Onur Odabaşı (Turkey)
Ediz Yorgancılar (Turkey) (08:50 - 10:15)
Onur Odabaşı (Turkey) (08:50 - 10:15)
Erkan Karataş (Turkey) (08:50 - 10:15)
Deniz Tuna Edizer (Turkey) (08:50 - 10:15)
Salon 2

PANEL-08 Meniere Hastalığının Tanı ve Tedavisinde Neredeyiz?

*Oturum Başkanı : Nazım Korkut (Turkey)
*Moderator : Onur Çelik (Turkey)
Ahmet Koç (Turkey) (08:50 - 10:15)
Ali Özdek (Turkey) (08:50 - 10:15)
Mehti Şalvız (Turkey) (08:50 - 10:15)
Burak Ömür Çakır (Turkey) (08:50 - 10:15)
Salon 3

PANEL-9 Koklear Implantasyonda Genişletilmiş Cerrahi

*Oturum Başkanı : Levent Sennaroğlu (Turkey)
*Moderator : Levent Olgun (Turkey)
Mete Kıroğlu (Turkey) (08:50 - 10:15)
Yahya Güldiken (Turkey) (08:50 - 10:15)
Özgür Yiğit (Turkey) (08:50 - 10:15)
Hakan Tutar (Turkey) (08:50 - 10:15)
12.03.2022
10:15 - 10:45
Salon 1

ABDİ İBRAHİM UYDU SEMPOZYUMU - Vertigo Tanı, Tedavi Yöntemleri ve Olgu Sunumlar

Vertigo Tanı, Tedavi Yöntemleri ve Olgu Sunumlar Ali Özdek (Turkey) (10:15 - 10:45)
12.03.2022
10:45 - 11:15
Salon 1

Kahve Arası

Salon 2

Kahve Arası

Salon 3

Kahve Arası

12.03.2022
11:15 - 11:30
Salon 1

KONFERANS-13 Çocuk Kolesteatomu

*Oturum Başkanı : Osman Nuri Özgirgin (Turkey)
Gamze Atay (Turkey) (11:15 - 11:30)
Salon 2

KONFERANS-14 Vestibüler Schwannoma RT/Cerrahi

*Oturum Başkanı : Levent Naci Özlüoğlu (Turkey)
Mete İşeri (Turkey) (11:15 - 11:30)
Salon 3

KONFERANS-15 İşitsel Nöropati

*Oturum Başkanı : Tayfun Kirazlı (Turkey)
Ayça Ciprut (Turkey) (11:15 - 11:30)
12.03.2022
11:30 - 11:45
Salon 1

KONFERANS-16 Kıkırdak Timpanoplasti

*Oturum Başkanı : Osman Nuri Özgirgin (Turkey)
Cem Uzun (Turkey) (11:30 - 11:45)
Salon 2

KONFERANS-17 Koklear Implant Cerrahisinde İleri Teknoloji Kullanımı (Görüntüleme, Navigasyon)

*Oturum Başkanı : Levent Naci Özlüoğlu (Turkey)
Levent Sennaroğlu (Turkey) (11:30 - 11:45)
Salon 3

KONFERANS-18 Yaşlıda Denge Sorunları

Turgut Karlıdağ (Turkey) (11:30 - 11:45)
12.03.2022
11:45 - 12:45
Salon 1

YUVARLAK MASA-4 Mastoid Obliterasyon Teknikleri

*Oturum Başkanı : Osman Nuri Özgirgin (Turkey)
*Moderator : Özgür Yiğit (Turkey)
İsa Kaya (Turkey) (11:15 - 12:45)
Alper Özdilek (Turkey) (11:15 - 12:45)
Uzdan Uz (Turkey) (11:15 - 12:45)
Salon 2

YUVARLAK MASA-5 Tek İşiten Kulakta Cerrahi

*Oturum Başkanı : Levent Naci Özlüoğlu (Turkey)
*Moderator : Şinasi Yalçın (Turkey)
Mehmet Akdağ (Turkey) (11:45 - 12:45)
Onur İsmi (Turkey) (11:45 - 12:45)
Pelin Koçdor (Turkey) (11:45 - 12:45)
Salon 3

YUVARLAK MASA-6 Koklear İmplantasyonda Keşke

*Oturum Başkanı : Tayfun Kirazlı (Turkey)
*Moderator : Levent Olgun (Turkey)
Şenay Altınyay (11:45 - 12:45)
Çağlar Batman (Turkey) (11:45 - 12:45)
Ayça Ciprut (Turkey) (11:45 - 12:45)
12.03.2022
12:45 - 13:30
Salon 1

Öğle Yemeği

12.03.2022
13:30 - 14:15
Salon 1

KARŞIT GÖRÜŞ-4 Çocuk Timpanoplastileri

*Oturum Başkanı : Özgür Yiğit (Turkey)
*Tartıştırıcı : Cem Uzun (Turkey)
Özgür Sürmelioğlu (Turkey) (13:30 - 14:15)
Esra Kavaz (Turkey) (13:30 - 14:15)
Salon 2

KARŞIT GÖRÜŞ-5 İç Kulak İlaç Uygulamaları

*Oturum Başkanı : Abdullah Dalgıç (Turkey)
*Tartıştırıcı : Fazıl Necdet Ardıç (Turkey)
Levent Naci Özlüoğlu (Turkey) (13:30 - 14:15)
Mete Kıroğlu (Turkey) (13:30 - 14:15)
Salon 3

KARŞIT GÖRÜŞ-6 Orta Kulak Cerrahisi Sonrası İşitme Kazancı

*Oturum Başkanı : R. Mehmet Ada (Turkey)
*Tartıştırıcı : Suat Özbilen (Turkey)
Nazım Korkut (Turkey) (13:30 - 14:15)
Tayfun Kirazlı (Turkey) (13:30 - 14:15)
12.03.2022
14:15 - 14:45
Salon 1

COCHLEAR UYDU SEMPOZYUMU - Cochlear Baha 6 Max Ses İşlemcisi

*Moderator : Fazıl Necdet Ardıç (Turkey)
Cochlear Baha 6 Max Ses İşlemcisi Banu Gökçe Türker (14:15 - 14:45)
12.03.2022
14:45 - 15:15
Salon 1

Kahve Arası

12.03.2022
15:15 - 15:30
Salon 1

KONFERANS-19 Orta Kulak Görüntülemesi

*Oturum Başkanı : Şinasi Yalçın (Turkey)
Çağatay Han Ülkü (Turkey) (15:15 - 15:30)
Salon 2

KONFERANS-20 Labirentit-Güncel

*Oturum Başkanı : Onur Çelik (Turkey)
Erol Selimoğlu (Turkey) (15:15 - 15:30)
Salon 3

KONFERANS-21 Komplike Olgularda Odyolojik Tanı

*Oturum Başkanı : Hatice Seyra Erbek (Turkey)
Çağıl Gökdoğan (Turkey) (15:15 - 15:30)
12.03.2022
15:30 - 15:45
Salon 1

KONFERANS-22 Revizyon Stapes Cerrahisi

*Oturum Başkanı : Şinasi Yalçın (Turkey)
Levent Sennaroğlu (Turkey) (15:30 - 15:45)
Salon 2

KONFERANS-23 BOS Fistülleri

*Oturum Başkanı : Onur Çelik (Turkey)
Kadir Serkan Orhan (Turkey) (15:30 - 15:45)
Salon 3

KONFERANS-24 İletim Tipi İşitme Kayıpları

*Oturum Başkanı : Hatice Seyra Erbek (Turkey)
Derya Ümit Talas (Turkey) (15:30 - 15:45)
12.03.2022
15:45 - 16:30
Salon 1

Video Sunum

VİDEO SUNUM - Pediatrik Vestibüler Değerlendirme: VHİT Nilüfer Bal Nilüfer Bal (Turkey) (15:45 - 15:55)
VİDEO SUNUM - Ossiküloplastide Kemik Çimentosu Onur Çelik (Turkey) (15:55 - 16:10)
VİDEO SUNUM - Ossiküloplastide Kemik Çimentosu Gökçe Tanyeri Toker (Turkey) (15:55 - 16:10)
VİDEO SUNUM - Balance Belt (Eartechnic Diagnostics) Herman Kingma (The Netherlands) (16:10 - 16:20)
VİDEO SUNUM - ROTUNDUM Positioning Chair (Eartechnic Diagnostics) Prof.Dr. Dominik Straumann (Switzerland) (16:20 - 16:30)
12.03.2022
16:30 - 17:45
Salon 1

PANEL-10 Akut Otitis Media Tedavisi- Bugün Neredeyiz?

*Oturum Başkanı : Suat Özbilen (Turkey)
*Moderator : Ömer Afşın Özmen (Turkey)
Emine Elif Altuntaş (Turkey) (16:30 - 17:15)
İsrafil Orhan (Turkey) (16:30 - 17:45)
Emre Ocak (Turkey) (16:30 - 17:45)
Işılay Öz (Turkey) (16:30 - 17:45)
Salon 2

PANEL-11 Akut Vestibülopati

*Oturum Başkanı : Mehmet Koyuncu (Turkey)
*Moderator : Mete Kıroğlu (Turkey)
Fazıl Necdet Ardıç (Turkey) (16:30 - 17:45)
Ahmet Koç (Turkey) (16:30 - 17:45)
Hasan Ümit Özçağlar (Turkey) (16:30 - 17:45)
Salon 3

PANEL-12 İşitme Cihazı Uygulamalarında Sorunlar ve Çözümleri

*Oturum Başkanı : Ayça Ciprut (Turkey)
*Moderator : Armağan İncesulu (Turkey)
Günay Kırkım (Turkey) (16:30 - 17:45)
Serpil Mungan Durankaya (Turkey) (16:30 - 17:45)
Mahmut Tayyar Kalcıoğlu (Turkey) (16:30 - 17:45)
Fatih Öğüt (Turkey) (16:30 - 17:45)
12.03.2022
17:45 - 18:00
Salon 1

Kapanış